Přihlašovací jméno: Heslo:

Svatba leták

Svatební cukroví, koláče a dorty

Pro Váš svatební den nabízíme široké spektrum drobného zdobeného cukroví, oblíbené jsou také zákusky a rolády v mini podobě. Ozdobou Vaší svatební tabule bude monumentální svatební dort dle Vašich představ zdobený cukrářskými metodami, nebo třeba živými květy Vaší květinářky pro dokonalé sladění detailů Vaší svatby.

Tradiční výrobu svatebních koláčků s klidem nechte rovněž na našich bedrech. Víme, že starost o hosty a veškeré dění kolem svatby Vás zaměstná dostatečně a závěrečné přípravy není nutné složitě komplikovat pečením koláčků, které je navíc třeba napéct na poslední chvíli, aby si zachovaly čerstvost a vláčnost.

Galerie svatební cukroví                 Galerie svatebních dortů                 Galerie koláče

Pro návrh Vaší sladké svatební tabule Vám nabízíme poradenství pro množstevní a tím i cenovou optimalizaci zakázky. Vstupními údaji pro vypracování nabídky jsou počty osob, předpokládaná doba trvání oslavy a Vaše požadavky, bez nichž si svatbu nedokážete představit. Důležitým údajem pro splnění zakázky je termín svatby, abychom pro Vás vyčlenili dostatečné výrobní kapacity.

Objednat u nás lze rovněž kompletaci zakázky, pokud uvažujete o „výslužkových“ balíčcích. Formu a balení výslužek řešíme individuálně dle požadované velikosti balení a Vašich nároků.

Expedice Vaší objednávky je závislá na Vaší domluvě v místě konání svatební hostiny. Ideální je vychystání den předem a přechodné uskladnění v místě konání. Uchování našich výrobků doporučujeme ve zvláštní lednici tak, aby nedošlo ke kontaminaci výrobků a ovlivnění chuti.

Při zpracování objednávek se v dnešní době setkáváme také s požadavkem na dietní výrobky např. bezlepkové. Takové požadavky řešíme individuálně, po domluvě se zákazníkem jsme schopni ve velké většině jeho představy splnit.

Kvalita základních surovin je u všech našich výrobků samozřejmostí.


info@zakusky-dortiky.cz :: facebook :: Webhosting :: Správa emailů :: iDoklad :: mBank