Přihlašovací jméno: Heslo:

Něco málo o nás...

Vážení zákazníci, odběratelé a návštěvníci mojí internetové prezentace. Dovolte mi, abych se Vám představila společně s mojí cukrářskou výrobou v Brně Žebětíně, která je Vám k dispozici od srpna roku 2014. Cukrářskou výrobou se zabývám od školy, jsem vyučená cukrářka a už na škole jsme měla možná trochu štěstí, že jsem část odborné praxe mohla absolvovat v hotelu BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno ****, kde jsem se seznámila i s trochu jiným typem výroby se zaměřením na preciznost a detail, přípravu výrobku které se jí očima. O rutinní práci se zpracováním surovin, která je samozřejmě nedílnou součástí výroby, nemluvě. Absolvovala jsme školní kolo soutěže cukrářů a cukrářek, kde jsem obsadila druhé místo a bohužel jsem dále do oblastního kola nepostoupila. Nutno říci, že se mi v den soutěže nedařilo, i tak druhé místo. Přes problémy jsem byla s výsledkem vnitřně spokojená. Po vyučení jsem prošla několika cukrářskými provozy, následovala mateřská a vlastní vklad do mého malého cukrářského podnikání. Nutno dodat, že ač to nikdy nepřiznám a tuto větu mne sem donutil napsat manžel, stalo se pečení mojí vášní.

Cukrářská výroba                 Modelovaná orchidei                 Ruční práce

Nyní již má naše výroba zaběhlý sortiment výroby zákusků, stabilní přísun kvalitních surovin, který zajišťuje kvalitu výsledných produktů. Naše výrobky nevyrábí linky, ale šikovné ruce našich cukrářek, které si za svoje umění a titěrnou práci zaslouží ocenění.

Vyrobit pro Vás umíme dorty, svatební koláče malé i velké. Objednat u nás můžete kompletní nebo částečnou sladkou svatební tabuli, drobné cukroví, rolády, zákusky, koláče a svatební dorty, jejichž prezentaci můžete shlédnout na našich stránkách.

Těším se na případnou spolupráci s Vámi a mějte na paměti, že s námi je vše o domluvě a proto nás neváhejte kontaktovat s Vašimi náměty a požadavky.

Napsali o nás:


info@zakusky-dortiky.cz :: facebook :: Webhosting :: Správa emailů :: iDoklad :: mBank